نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. اخبار فناوری
  3. همکاری جدید LinkedIn و Cortana برای افزایش قابلیت های دستیار صوتی مایکروسافت

همکاری جدید LinkedIn و Cortana برای افزایش قابلیت های دستیار صوتی مایکروسافت

دانش و فناوری | اخبار فناوری
همکاری جدید LinkedIn و Cortana برای افزایش قابلیت های دستیار صوتی مایکروسافت

پیش از این در این پست به معرفی دستیار صوتی مایکروسافت و همچنین معرفی 15 قابلیت کلیدی این نرم افزار پرداختیم. مایکروسافت در اقدامی تازه برای افزایش کاربرد این دستیار صوتی قصد دارد قابلیت کنترل و استفاده از نرم افزارهای دیگر را نیز به این دستیار بیفزاید.

شرکت مایکروسافت به توسعه دهندگان نرم افزار این اجازه را داده است که از قابلیت های کورتانا در نرم افزارهایشان استفاده کنند. در این راستا شرکت مایکروسافت طی همکاری با LinkedIn قابلیت های جدیدی برای استفاده از این شبکه اجتماعی به کورتانا افزوده است.

LinkedIn قبل تر از Facebook شروع به کار کرد اما با هدفی بسیار متفاوت. افراد در فیسبوک بدنبال دوست یابی و دنبال کردن تصاویر دوستان خود هستند در صورتی که در لینکدین وضعیت به شکل دیگری است. در لینکدین افراد تخصصها و مهارتهای خود را به اشتراک می گذراند. روزانه هزاران نفر در لینکدین برای خود کار می یابند، همچنین کارفرمایان بسیاری نیز برای پروژه‌ها و شرکت‌های خود نیرو جذب می کنند.

کلیپ آشنایی با LinkedIn:

از این پس می‌توانید بوسیله کورتانا وارد حساب کاربری خود شوید و به مخاطبین و تصاویر آن‌ها دسترسی داشته باشید. اگر LinkedIn را به کورتانا متصل کنید، این دستیار صوتی قرار ملاقات های شبکه اجتماعی لینکدین را به شما یاد آوری می‌کند.

پیش از این مایکروسافت دستیار صوتی خود را به Outlook متصل کرده بود و با استفاده از این دستیار می‌توانید ایمیل ارسال کنید. اما این نخستین باری است که مایکروسافت نرم افزار های شرکت‌های دیگر را به کورتانا متصل می‌کند.

در انتها اگر هنوز کورتانا را نمی شناسید کلیپ کوتاه زیر را مشاهده کنید:

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط: کورتانا مایکروسافت
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز
نظرات کاربران در مورد این مطلب:
توسط: "محسن رمضانی" در
واقعا جالبه، باید منتظر افزایش قابلیت های کورتانا باشیم.
توسط: "سحر" در
چند سالیه از لینکدین برای گرفتن سفارش استفاده می کنم. واقعا عالی و موثره.