نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. موبایل و تبلت
  3. احتمال رونمایی از گوشی هوشمند تاشو از سوی سامسونگ

احتمال رونمایی از گوشی هوشمند تاشو از سوی سامسونگ

بررسی تخصصی | موبایل و تبلت
احتمال رونمایی از گوشی هوشمند تاشو از سوی سامسونگ

چند ماه قبل از سوی یکی از کارمندان سامسونگ خبری به بیرون درز پیدا کرد مبنی بر این که قرار است در آینده ای نزدیک یک گوشی تاشو توسط سامسونگ به بازار گوشی های هوشمند اضافه شود. نوع جدیدی از گوشی ها که انتظار می رود استقبال بالایی از آن بشود.

به احتمال قوی این گوشی از صفحه نمایش OLED استفاده خواهد کرد، چرا که OLED ها تنها صفحات نمایشی هستند که می توانند سامسونگ را برای رسیدن به هدفش یعنی طراحی گوشی هوشمند تاشو همراهی کنند.

اطلاعات منتشر شده در مورد این گوشی حاکی از آن است که شرکت سامسونگ قرار است گوشی جدید خود را به یکی از پردازنده های اسنپدراگون 820 و یا اسنپدراگون 610 مجهز کند، البته باید منتظر ماند شاید سامسونگ بدلیل توقع بالایی که از این گوشی دارد از پردازنده بهتری استفاده کند.

این گوشی از 3 گیگ رم و یک باطری قدرتمند غیر قابل تعویض بهره خواهد برد.

البته باید گفت سامسونگ تجربه صفحات خمینده و منحنی را در تلویزیون های خود و همچنین گوشی های Edge تجربه کرده و در آن ها واقعا موفق عمل کرده است.

باید گفت سامسونگ اولین شرکتی نیست که در این زمینه فعال بوده است، شرکت ال جی تا سال 2016 قصد دارد اولین گوشی هوشمند خود را ارایه دهد. در سال 2014 بود که ال جی از گوشی ای رونمایی کرد که تا حدودی در مقابل فشار و خم شدن مقاوم بود.

باید تا دی ماه و تا زمان کنفرانس MWC "کنفرانس جهانی موبایل" منتظر ماند چون به احتمال زیاد سامسونگ اولین خبر رسمی رونمایی از این گوشی را در این کنفرانس منتشر خواهد کرد.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط: samsung galaxy
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز