نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. موبایل و تبلت
  3. ویژگی های جدید قلم هوشمند سامسونگ در نوت 5 / قابلیت های s pen جدید در note 5

ویژگی های جدید قلم هوشمند سامسونگ در نوت 5 / قابلیت های s pen جدید در note 5

بررسی تخصصی | موبایل و تبلت
ویژگی های جدید قلم هوشمند سامسونگ در نوت 5 / قابلیت های s pen جدید در note 5

سامسونگ در همه مدل های نوت خود از یک قلم هوشمند استفاده می کند و این قلم همیشه کارایی بالا داشته است. ولی این بار در آخرین رونمایی از پرچم دار جدید سامسونگ یعنی نوت 5 این قلم هوشمند شاهد تغییرات عمده ای شده است. یکی از این تغییرات عمده قلم هوشمند این گوشی یعنی s pen است.

پرچم دار جدید سامسونگ، پرچم دار جدید گلکسی و پرچم داد محصولات نوت یعنی سامسونگ گلکسی نوت 5 در کنفرانس 5 مرداد این شرکت معرفی شد. غیر از تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری و ظاهری این گوشی، تغییرات عمده این گوشی در زمینه قلم هوشند توجه همه را به خود جلب کرده است.

شاید بیشترین تلاش شرکت سامسونگ در بهبود های این قلم بهبود ظاهر این قلم بوده است. این شرکت سعی داشته است به این قلم شکلی واقعی تر و روان تر بدهد تا به کاربر تجربه بهتری در استفاده بدهد.

در نوت های قبلی سامسونگ برای خارج کردن قلم هوشمند باید با نا خون این قلم را خارج می کردیم ولی در نوت 5 با استفاده از یک فنر، و فشار قلم به داخل این قلم به بیرون می جهد و از گوشی جدا می شود. این قابلیت استفاده از قلم جدید نوت 5 را راحت تر کرده است.

air command ویژگی بهبود یافته note 5ویژگی Air Command از ویژگی هایی در نوت هاست که از زمان معرفی خود تا کنون تغییرات خوبی کرده ولی بی شک بیشترین تغییرات را در نوت 5 مشاهده می کنید. در نوت 5 با نزدیک کردن قلم به صفحه مجموعه اپلیکیشن های سازگار با Air Command ظاهر می شوند. در نوت های قبل فقط چند برنامه پیش فرض سامسونگ ظاهر می شدند در صورتی که در نوت 5 هر اپلیکیشنی که در گوشی با Air Command سازگار باشد ظاهر می شود.

نوشتن با spen در صفحه خاموش در گوشی جدید سامسونگ، گلکسی نوت 5

نوشتن روی صفحه خاموش هم یکی دیگر از ویژگی های جدید این قلم است. در نوت 5 نیاز به روشن کردن صفحه نیست، قلم را در بیارید و مثل تخته سیاه روی صفحه یادداشت برداری کنید.

قلم هوشمند spen کمک زیادی به کاربران حین مشاهده صفحات می کند که در نسخه جدید نوت امکان گرفتن عکس از صفحه نیز به آن اضافه شده است. با وجود قابلیت Scroll Capture از تمام صفحه می توان عکس تهیه کرد.

آخرین ویژگی قابل توجه این قلم هوشند جدید قابلیت نوشتن و یادداشت برداری روی فایل های pdf است. با نوت 5 می توان روی فایل های pdf یادداشت برداری کرد.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط: samsung galaxy
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز