نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. فیلم و سریال
  3. راننده های دیوانه باز دور هم جمع شدن و قسمت هفتم از فیلم جذاب و دیدنی سریع و خشن (FURIOUS 7) رو به سینما ها آورده اند

راننده های دیوانه باز دور هم جمع شدن و قسمت هفتم از فیلم جذاب و دیدنی سریع و خشن (FURIOUS 7) رو به سینما ها آورده اند

بررسی تخصصی | فیلم و سریال
راننده های دیوانه باز دور هم جمع شدن و قسمت هفتم از فیلم جذاب و دیدنی سریع و خشن (FURIOUS 7) رو به سینما ها آورده اند

امروز در آیتیلاگز به دنبال نقد و بررسی فیلم سریع و خشن هفت هستیم. فیلمی جذاب که همیشه تداعی گر هیجان، سرعت، جنون و نادیده گرفتن قوانین فیزیکی است.

برای بعضی از دوستداران فیلم های اکشن مجموعه های سریع و خشن همیشه جزء جذاب ترین فیلم ها هستند.

صحنه ای از فیلم سریع و خشن هفت FURIOUS 7

در مورد مجموعه سریع و خشن باید گفت که این مجموعه 14 سال پیش رونمایی شد و همیشه با قسمت های جدیدش هیجان را به دل دوستاران فیلم های اکشن هدیه می آورد. فیلمی مملو از صفحنه های اکشن با ماشین های فوق العاده و بعضا دستکاری شده، پلیس های قانون شکن و جویای حقیقت و سرعت می باشد. این فیلم همیشه در حال اثبات این قضیه است که کله شق ترین راننده های دنیا رو به همراه دارد و برای رسیدن به هدف حاضر اند هر خطری رو به جان بخرند.

پوستر فیلم سریع و خشن هفت FURIOUS 7

هر قسمتی نسبت به قسمت های قبلی در تلاش است تا کله شقی هایی جسورانه تری را به همراه داشته باشد. سریع و خشن 7 نیز از این قاعده مستثنی نیست و قطعا کله شقی و هیجان خاص به خودش را دارد.

سریع و خشن هم مانند تمام فیلم های از این دست احمقانه است، مثلا صحنه هایی دارد که ماشین ها از روی برج ها این طرف و آن طرف می روند، درست است که این کار ها منطقی نیست ولی چون احمقانه است برای بیننده جذاب است.

در این فیلم هر دو طرف خوب و بد شدیدا طرفدار و عاشق انتقام و خونریزی هستند. "دامینیک تورتو" در این فیلم خشن تر از هر قسمت دیگر اقدام به خونریزی و انتقام می کند و مخالفان خود را از رده خارج می کند.

باید گفت که اتفاقات قسمت 6 موتور قسمت 7 را به حرکت در می آورد تا بتواند برای شما قسمتی پر هیجان بسازد. در قسمت 6 جیسون استات هام می آید تا انتقام به كما رفتن برادرش را بگیرد، و کل افراد دخیل در این ما جرا را مجازات می کند.

البته این فیلم نقد و گلایه هایی در بخش مبارزات رو در رو دارد. مبارزات اول فیلم بسیار جالب هستند ولی در جریان فیلم مبارزات ضعیفی می بینیم. نکاتی از قبیل کات های پی در پی و بی مورد، تکان های شدید دوربین، و نما های نزدیک از نقاط ضعف این مبارزات تن به تن به حساب می آیند. این نقص ها منجر می شود از دیدن این صحنه ها سردر گم شوید.

صحنه های تعقیب و گریز فیلم نیز بسیار جسورانه و خیالی کارگردانی شده اند. ماشین ها بر روی دیوار ها و از بین ساختمان ها بدون در نظر گرفتن قوانین فیزیکی منتقل می شوند و یک سناریو دیوانه وار را برای بیننده تداعی می کنند.

پیتر تراویس در مورد این فیلم می گوید:

سریع و خشن هفت بهترین سری از این مجوعه است که بیننده را دو ساعت در هیجان شور و فداکاری نگه می دارد.

جیمز براردینلی می گوید:

اگر دنبال یک فیلم هیجانی خاص هستید سراغ سریع و خشن 7 بروید. سریع و خشن 7 دارای صحنه های خلاقانه است که در ما بقی فیلم های اکشن نمی بینید.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط: هیجان سرعت
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز