نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. Gadgets
  3. به کمک این پهپاد ارزان قیمت به پرواز در آیید

به کمک این پهپاد ارزان قیمت به پرواز در آیید

دانش و فناوری | Gadgets
به کمک این پهپاد ارزان قیمت به پرواز در آیید

محصولات مرتبط با واقعیت مجازی روز به روز در حال گسترش هستند و شرکت‌های فعال در عرصه فناوری، محصولات و تکنولوژی‌های زیادی را در این زمینه به نمایش گذاشته‌اند.

امروز قصد داریم پهپاد FLYBi را به شما معرفی کنیم. با این پهپاد حس پرواز کردن واقعی را تجربه کنید.

کلیپی بسیار جذاب از کارکرد این پهپاد متفاوت:

FLYBi قادر است حس پروازی واقعی را به شما تلقین کند و با این پهپاد شما حس می‌کنید که خود در حال پرواز هستید و مناظر طبیعی و مصنوعی را از بالا می‌بینید.
این پهپاد 1 کیلوگرم وزن و سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است و بزودی به فروش خواهد رسید. بهمراه این پهپاد یک باتری، عینک، ریموت کنترل و یک Heldeck دریافت می‌کنید.

FLYBi واقعیت مجازی و پرواز

FLYBi با چهارپره پرواز می‌کند و در قسمت پایینی آن یک دوربین حرفه‌ای با رزولوشن ۱۰۸۰p و 12 مگاپیکسل درون یک محفظه ی شیشه ای قرار گرفته است که با امواج وای فای کار می‌کند. عینک این پهپاد تصاویر زنده را از دوربین دریافت می‌کند و در مقابل چشمانتان به نمایش می‌گذارد.

کنترل این دستگاه به وسیله کنترلر روی هدست و ریموت مچی آن امکان پذیر است.

شما می توانید به راحتی و با تکان دادن سر خود به چپ و راست پهپاد را به دو سمت حرکت دهید تا منظره روبه روی پهپاد را مشاهده کنید.

FLYBi مچبند پهپاد

ریموت دستی FLYBi دارای یک مانیتور کوچک هم هست که می‌توانید از آن هم استفاده کنید. دکمه های دیگری هم برروی این مچ بند وجود دارند که می‌توانید به وسیله‌ی آن ها تنظیمات دوربین و پهپاد را به طور دلخواه تغییر دهید.

از دیگر قابلیت های هدست واقیت مجازی FLYBi وجود دوربینی جلوی عینک است که شما می‌توانید دید خود را از دوربین پهپاد به دوربین جلو تغییر دهید و به راحتی و بدون نیاز به درآوردن هدست جلویه پای خود را ببینید و راه بروید.

همچنین شما می‌توانید فیلم‌ها و عکس‌های دستگاه را ذخیره و در زمانی دیگر مشاهده کنید.

FLYBi باند فرود پهپاد

Heldeck نام قطعه ای دیگر از این ست فوق العاده است. این وسیله مانند یک باند پرواز برای FLYBi عمل می کند و پهپاد از روی این وسیله پروازمی کند و برو روی آن فرود می آید.

FLYBi کیف و کوله ای که تبدیل به باند فرود می شود

Heldeck در ظاهر کیفی برای حمل آسان تر پهپاد است ولی برروی سطح داخلی خود باتری هایی دارد که وقتی پهپاد روی آن می نشیند به طور خود کارآن را شارژ می کند و باتری هایش را تعویض می کند.

درضمن این پهپاد بسیار پیشرفته که بردی حدود 2000 متر برایش در نظر گرفته شده است حس گرهایی دارد که مانع از برخورد دستگاه به موانع سر راهش می شود و از این جهت نسبت به پهپادهای مشابه مزیت قابل توجهی دارد.

همچنین FLYBi با هر بار شارژ می تواند 20 الی 30 دقیقه به پرواز در بیاید.

نمایشگر HD LCD ای که در مقابل دیدگان شما قرار دارد به شما این امکان را می دهد که با چشم های خودتان حس زیبای پرواز را ببینید.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.