نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. فضا
  3. برخی اسناد احتمالا واقعی که وجود موجودات فرا زمینی را تایید می کند

برخی اسناد احتمالا واقعی که وجود موجودات فرا زمینی را تایید می کند

دانش و فناوری | فضا
برخی اسناد احتمالا واقعی که وجود موجودات فرا زمینی را تایید می کند

همیشه این بحث که آیا موجودات فضایی واقعی هستند یا نه وجود داشته است. و افراد بسته به دلایلی اعتقاد به وجود یا عدم وجود این موجودات دارند.
ساده ترین و کاملترین جواب به پرسش های پیرامون این بحث این است که بگوییم: "احتمال دارد"، زیرا ثابت کردن این که این موجودات وجود دارند به همان اندازه سخت است که ثابت کنیم که وجود ندارند.

در این دنیای بی انتها میلیاردها ستاره و شاید هم میلیون ها کهکشان وجود داشته باشد که ما هنوز قادر به کشف آن ها نبوده ایم. و علم نجوم و زیست فرازمینی هنوز جای پیشرفت بسیار دارد.

در سال ۲۰۱۳ ستاره‌شناسان مأموریت کپلر گزارش دادند، سیاره‌ای همانند زمین موجود است که قابل سکونت می‌باشد. ولی حتی اگر علم آنقدر پیشرفت کند که بتواند با سرعت نور در فضا حرکت کند بازهم 13 میلیارد سال طول می کشد که بتوان به این سیاره که نامش کپلر69 است رسید!

پس با این وجود ما نمی توانیم به طور قطع بگوییم که موجودات فرا زمینی وجود ندارند از طرفی هم به جز چند شایعه بی اساس کسی قادر نبوده است که دلیل عینی برای وجود این موجودات ارائه کند.

استیون هاوکینگ دانشمند بسیار مشهور فیزیک معتقد است که موجودات فضایی به طور قطع وجود دارند. صحبت های او در سال 2013 از تلویزیون آمریکا پخش شد که در آن اذعان داشت که با محاسبات ریاضی و معادلات فیزیک به این نتیجه رسیده است که این موجودات وجود دارند ولی انسان ها نباید سعی کنند که با آن ها ارتباط برقرار کنند زیرا این می تواند خطرناک باشد و احتمال حمله ی موجودات فضایی برای اکتشافات به زمین افزایش یابد.

موجودات فرا زمینی و سفر به زمین

پس با وجود این دنیا که دارای میلیون ها کهکشان و هر کهکشان متشکل از میلیاردها ستاره و جرم است اصلا نمی توان گفت که موجودات فضایی یا در کل حیات فرازمینی وجود ندارد.

حال به بررسی چند شایعه در این باره می پردازیم:

سند محرمانهFBI درمورد موجودات فضایی

در آپریل 1949 رییس پلیس شهر یوتا خبری را منتشر کرد که طی آن یک بشقاب پرنده در این شهر منفجر شده است. در این گزارش آمده است که سه افسر گشت در جاهایی بسیار دور از هم انفجار این بشاب پرنده بزرگ را در آسمان دیده اند. همچنین یک موجود فضایی مرده در آن اطراف پیدا شده است که به زیر دست کالبد شکافان رفته است.

در پایین تصاویر این موجود زنده در حال کالبدشکافی و یک سند را می بینید:
موجدات فضایی

موجودات فرا زمینی

اسناد وجود مودات فضایی

ماموری که این موجود را برای بار اول دیده است می گوید این موجودات شبیه انسان هستند و قدی در حدود 1 متر دارند.

موجودات فضایی و هدف آن ها از سفر به زمین

یک گزارش در سال1955 توسط آرشیو انگلیس منتشر شده است که در آن یک افسر نظامی انگلیس درمورد موجودات فضایی و هدفشان برای آمدن به زمین ابراز نگرانی کرده است و نوشته است:

تعیین هویت هواپیما ها و اجرامی که دیده می شود باید در دستور کار قرار گیرد تا خطری جان مردم انگلیس را تهدید نکند اگر این موجودات فضایی واقعا وجود داشته باشند ما در مورد هدف آن ها اطلاعی نداریم و شاید هدفشان اکتشافات نظامی یا تحقیقات علمی یا حتی گشت و گذار در سیاره ما باشد!!

دراسناد جدیدی که منتشر شده است یک افسر هوایی بازنشسته در انگلیس عکس هایی از یک بشقاب پرنده را برای روسای سابق خود فرستاده است.

وی که اسمش فاش نشده است ادعا می کند: من متوجه یک تشعشع نورانی در آسمان شدم، یک دقیقه بعد یا بیشتر، صدای ناگهانی رعد و برق شنیده شد و چندی بعد یک حلقه نورانی ظاهر شد، رنگ این حلقه نارنجی بود.

همه ساله هزاران نفر ادعا می کنند که بشقاب پرنده و یا موجود فضایی یا چاله هایی روی زمین دیده اند که اغلب این گزارش ها ازسوی پزشکان، نیروهای پلیس، کشاورزان و رهگذران ارایه می شود. همچنین تعداد این گزارش ها بعد از جنگ جهانی دوم چند برابر شده است.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط:
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز