نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. موبایل و تبلت
  3. معرفی گوشی اندرویدی بلک بری (به همراه ویدیو)

معرفی گوشی اندرویدی بلک بری (به همراه ویدیو)

بررسی تخصصی | موبایل و تبلت
معرفی گوشی اندرویدی بلک بری (به همراه ویدیو)

بلک بری برای جلوگیری از حذف شدن از گردونه رقابت قصد معرفی گوشی اندرویدی دارد که ظاهرا نام آن را ونیز گذاشته است.

بلک بری قبل از معرفی اندروید برند قابل اطمینانی بود و همیشه مشتریان خاص خود را داشت. سران و مسولان کشور ها بدلیل امنیت و کارایی بالای بلک بری، این گوشی را به عنوان همراه همیشگی خود انتخاب می کردند. ولی در این چند سال گذشته با قدرت گرفتن اندروید دیگر کسی سراغ بلک بری نمی رود.

شرکت بلک بری برای قدرت گرفتن دوباره در بازار گوشی های هوشمند قصد دارد گوشی اندرویدی خود را معرفی کند. گوشی ونیز اندرویدی شرکت بلک بری یک گوشی کشویی با کیبورد فیزیکی است.

البته بلک بری ترجیح می دهد حتی در اندروید نیز یک برند خاصی را برای خود معرفی کند و برنامه های اختصاصی موجود در سیستم های بلک بری را به اندروید بیاورد.

گوشی های بلک بری همیشه امتیازات امنیتی بالایی داشته اند که به نظر می رسد این شرکت قصد دارد در این گوشی اندرویدی خود نیز از این امتیازات بهره ببرد.

شنیده ها حاکی از این است که بلک بری قصد دارد تا پایان امسال گوشی خود را به بازار بیاورد.

در زیر فیلمی در رابطه با این گوشی می بینید:

به عقیده برخی تحلیل گران بازار عرضه موبایل اندرویدی بلک بری به احتمال زیاد نمی تواند سهم این شرکت کانادایی را در بازار خیلی افزایش دهد. چون بک بری با پلت فرم قبلی خود حدود 1 در صد از بازار گوشی های هوشمند را در دست دارد و با انتقال سیستم خود احتمال نمی رود چیزی بیشتر از همین 1 در صد نصیبش شود.

در ضمن نباید فراموش کرد که بلک بری تجربه ای در عرضه گوشی های اندرویدی ندارد و کوچکترین اشتباهی برای این شرکت منجر به حذف شدن این شرکت از گردونه رقابت خواهد شد، هر چند که اکنون نیز حرف زیادی در بازار برای زدن ندارد. تجربه نا موفق نوکیا در ورود به بازار اندروید را که فراموش نکرده اید. نوکیا بسیار دیر به بازار آمد و نه تا کنون و نه شاید هیچ وقت دیگر نمی تواند آن نوکیای سابق باشد. شرکتی فنلاندی که تا مدت ها بزرگترین تجارت فنلاندی ها بود.

ولی همه این تحلیلات تا زمانی که بلک بری گوشی اندرویدی خود را عرضه نکند نمی توانند دقیق باشد. باید بنشینیم و منتظر باشیم و عکس العمل کاربران و مصرف کنندگان بلک بری را مشاهده کنیم.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط: blackberry
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز