نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. اندروید
  3. پرچمدارانی از ال جی که باید منتظر بروزرسانی مارشمالو باشند

پرچمدارانی از ال جی که باید منتظر بروزرسانی مارشمالو باشند

بررسی تخصصی | اندروید
پرچمدارانی از ال جی که باید منتظر بروزرسانی مارشمالو باشند

گوگل در هفت مهر اندروید 6 را برای اولین بار منتشر خواهد کرد. همانطور که می دانید در آپدیت های قبلی اندروید، به محض انتشار نسخه جدید اندروید، شرکت گوگل نسخه های مناسب گوشی های نکسوس خود را نیز منتشر می کرد. ولی به نظر می رسد این بار گوگل نسخه های مخصوص نکسوس را با تاخیری یک هفته ای پس از انتشار اندروید 6 برای کاربران نکسوس معرفی خواهد کرد.

پس از منتشر شدن اندروید 6، شرکت ها کار آماده سازی نسخه مناسب گوشی های خود را شروع می کنند و در رقابتی نفس گیر هر کدام سعی در بروز رسانی گوشی های خود سریع تر از باقی رقبا دارند. در این پست قرار است به گوشی های LG و این که چه گوشی هایی به اندروید جدید آپدیت می شوند بپردازیم.

بی شک گوشی LG G4 جدید ترین پرچم دار کمپانی ال جی آپدیت مارشمالو را دریافت خواهد کرد و دارندگان این گوشی با خیال راحت می توانند گوشی خود را این بار با اندروید 6 امتحان کنند.

لازم به ذکر است که بگوییم شرکت ال جی پرچمدار سال 2013 خود یعنی LG G2 را بروز رسانی نخواهد کرد و بالاترین نسخه اندروید برای این گوشی نسخه 5.1.1 خواهد بود. دارندگان تبلت های G Pad X 8.3 و G Pad II 8.0 نیز مانند دارندگان G2 نباید انتظار آپدیت شدن گوشی های خود به اندروید 6 را داشته باشند.

همانطور که میدانید کمپانی ال جی گوشی های خود را به مدت 2 سال از نظر نرم افزاری پشتیبانی می کند و پس از این دو سال نباید انتظار آپدیت شدن گوشی های این شرکت را داشت.

شنیده ها حاکی از این است که گوشی G3 شرکت LG بروز رسانی 5.1.1 را دریافت نخواهد کرد ولی به جای آن به آندروید 6 مجهز خواهد شد.

طبق گفته شرکت ال جی گوشی های G Flex2 و تبلت G Pad II 10.1 اندروید 6 مناسب خود را دریافت خواهند کرد.

در اطلاعات منتشر شده از سوی ال جی حرفی از سری محصولات G Pro به میان نیامده است یعنی این احتمال وجود دارد که گوشی G Pro 2 از آپدیت به آندروید 6 محروم شود.

به هر حال باید تا شروع بروز رسانی گوشی های شرکت ال جی به اندروید 6 منتظر بمانیم و ببینیم چه گوشی هایی آپدیت می شوند و چه گوشی هایی از این بروز رسانی بی بهره می مانند.

در کلیپ کوتاه زیر با برخی از ویژگی های اندروید 6 آشنا خواهید شد:

داستان جذاب و دیدنی نام گذاری اندروید 6: (از دست ندهید)

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

بخش های مرتبط: lg گوگل
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز