نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. ماشین
  3. با پرچمدار ماشین های ب ام و (BMW 7 Series) آشنا شوید (به همراه ویدئو)

با پرچمدار ماشین های ب ام و (BMW 7 Series) آشنا شوید (به همراه ویدئو)

دانش و فناوری | ماشین
با پرچمدار ماشین های ب ام و (BMW 7 Series) آشنا شوید (به همراه ویدئو)

امروز همراه با ما BMW سری هفت را بیشتر بشناسید. پرچمدار جدید BMW، تمام مواردی که BMW سمبل آن هاست به علاوه ویژگی های جدید و منحصر به فرد دیگری که تا کنون ندیده اید را به نمایش می گذارد.

ریموت بی ام دبلیو، bmw remote

وقتی که قابلیت خروج خودکار BMW سری هفت از پارکینگ را ببینید، ممکن است فکر کنید در حال مشاهده یک فیلم هالیوودی درباره یک مامور مخصوص هستید؛ اما در واقع این یک فناوری ویژه و منحصر به فرد از BMW است. این ماشین جدید با یک ریموت، ماشین شما را از پارکینگ خارج و به داخل پارکینگ هدایت می کند.

سری هفت جدید می تواند به طور خودکار ورود و خروج به پارکینگ و پارک در فضاهای تنگ را انجام دهد. تعدادی حسگر با کنترل خودکار ترمز، گاز و فرمان، ورود و خروج مطمئن به پارکینگ را تضمین می کنند.

زمانی که با این روش ماشین خود را در پارکینگ جای دادید لازم نیست وارد ماشین شوید و آن را خاموش کنید، تنها کافیست از ریموت مخصوص و از راه دور ماشین را خاموش کنید، این ریموت قابلیت روشن کردن ماشین را نیز به صورت خودرکار دارد.

طراحی جالب و جذاب BMW سری هفت

خودروی لوکس BMW سری هفت با مواد با کیفیت و به شکل هنرمندانه و زیبا ساخته شده است، و در کل سعی شده است که این خودرو مکانی برای راحتی باشد.

تنها کافی است بر روی صندلی راننده بنشینید، آن وقت است که متوجه راحتی و قابلیت حرکتی فوق العاده این ماشین می شوید.

BMW GESTURE CONTROL فرمان های حرکتی BMW

این پرچمدار محصولات BMW قابلیت جالب توجه دریافت فرمان های حرکتی را دارد. شما می توانید با حرکت دست و بدون نگاه کردن به نمایشگر نقشه، مسیر خود را چک کنید و مقصد را با فرمان صوتی به سیستم بدهید. حس گرهای حرکتی و صوتی این ماشین قابل برنامه ریزی و تغییر وظیفه هستند. به صورت پیشفرض می توان پاسخ تماس های تلفنی را داد، آن ها رد کرد و یا حتی صدا را کم و زیاد کرد؛ و همه این ها بدون نیاز به فشار دادن دکمه صورت می پذیرند. غیر از دستورات حرکتی می توان از صفحه لمسی این نمایشگر نیز استفاده کرد.

سیستم هوشمند فرمان های صوتی این ماشین حتی اصطلاحات روز مره را نیز تشخیص می دهد، بدون اینکه نیاز باشد اصطلاحات کتابی را به کار ببرید.

سری هفت جدید BMW قابلیتی را دارد که می تواند مسیر و اطلاعات را بر روی شیشه جلو چاپ کند و آن ها را به شما نمایش دهد.

صندلی های راحت BMw

کنسول جایگاه گوشی در بی ام دابلیو سری 7

صندلی های این ماشین به گونه ای طراحی شده اند که مانند یک صندلی مدیریتی باشند، در کنار این صندلی ها نیز کنسولی برای قرار دادن گوشی وجود دارد. در این کنسول گوشی شما به صورت بی سیم به سیستم ماشین وصل می شود و همزمان بدون سیم شارژ نیز می گردد.

bmw's-tablet، تبلت BMW

bmw massage ماساژور بی ام دبلیو

در کنار صندلی شما مکانی قرار دارد که وقتی آن را باز می کنید یک تبلت با امکانات کامل به علاوه امکانات خاص مدیریت فضای شما وجود دارد. این تبلت قابلیت هایی از جمله ناوبری، سرگرمی و مدیریت و اجرای قابلیت های ماساژر صندلی را برای شما بر عهده می گیرد. با این تبلت می توانید وضعیت صندلی ها را تعدیل کنید، نور پردازی و یا حتی سیستم تهویه مطبوع را تغییر دهید. در مجموع با این تبلت شما 24 قابلیت مختلف فرمان لمسی BMW را در اختیار دارید.

bmw 7 series sedan comfort ambient light چراغ های سقفنکته جالب دیگر در این ماشین سقف متحرک و شفاف این ماشین است که قابلیت تغییر رنگ به 50 هزار رنگ را دارد. می توان با تغییر رنگ ها در سقف نور پردازی دور تا دور تمام چراغ های ریز درون ماشین را نیز تغییر داد که واقعا خیره کننده اند.

BMW سری هفت قابلیت تغییر رایحه هوای ماشین به 8 رایحه مختلف را دارد.

sedan-comfort-ambient-light چراغ های جالب در هنگام باز شدن در در شب. bmw سری هفت

شب هنگام ورود و خروج از BMW نیز فرشی از جنس نور زیر پای شما پهن می شود که زیبایی خاصی را به ماشین می بخشد.

چراغ های جلو BMW از نوع لیزری و دارای نسل جدیدی هستند که برد نور را به 600 متر می رساند. این چراغ ها حتی در جاده های خمیده نیز به راننده در دید بهتر کمک می کنند. فناوری خاصی در این چراغ ها به کار گرفته شده است که مانع اذیت خودرو های مقابل از نور ماشین شما می شود.

Active-air-stream-kidney-grille دریچه های جلو ماشین بی او دبلیو که باز و بسته می شوند BMW

قسمت جلوی ماشین به شکلی طراحی شده است که هم مصرف سوخت را کاهش دهد و هم انتشار گاز دی اکسید کربن را کاهش دهد. دریچه های موجود در جلوی ماشین متحرک هستند و با توجه به دمای موتور و فشار هوا باز و یا بسته می شوند.

carbon bmw بی ام دابلیو

BMW اولین سازنده ای است که از فیبر کربن برای ساخت خودروهای خود به شکل انبوه استفاده کرده است. در بدنه و سازه اصلی این ماشین قطعاتی از فیبر کربن به کار گرفته شده است.

استفاده کربن در بدنه این خودرو باعث کاهش وزن 130 کیلوگرمی خودرو و همچنین افزایش استحکام اتاق ماشین شده است.

BMW جدید این شرکت مانند دیگر محصولات BMW به سامانه های کمک راننده BMW Connect to Drive مجهز گشته است، مانند سیستم دستیار نگهدارنده خودرو بین خطوط که به صورت خودکار شما را تا سرعت 210 کیلومتر بر ساعت در بین خطور نگه می دارد.

قابلیت Executive Drive Pro در این ماشین عناصر پویا در شاسی خودرو را متعادل حفظ می کند تا خودرو در پیچ ها از نظر تراز با جاده افقی و با کمترین تنش باقی بماند.

دوربینی در پشت آینه جلو ماشین مستقر شده است تا اطلاعات دست اندازها را برای انجام واکنش به کامپیوتر ماشین منتقل می کند.

BMW سری هفت به سرویس های Connect to Drive دسترسی کاملی دارد و امکان دسترسی به اینترنت، اطلاعات ترافیکی پویا و سرویس محبوب Concierge را فراهم می آورد.

BMW سری هفت استاندارد جدیدی به نام E-Drive را دارد که در کنار مصرف پایین سوخت انتشاری کمتر از 49 گرم دی اکسید کربن را به ازای هر کیلومتر به همراه دارد.

در پایان شما را به مشاهده ویدئو کوتاه معرفی ماشین دعوت می کنیم:

با آیتیلاگز بروز باشید.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

منبع: bmw
بخش های مرتبط: سوخت سرعت خلاقیت
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز