نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. سخت افزار
  3. بهترین هدفون‌ ها با قیمت های مناسب / معرفی هدفون برای هر بودجه ای

بهترین هدفون‌ ها با قیمت های مناسب / معرفی هدفون برای هر بودجه ای

بررسی تخصصی | سخت افزار
بهترین هدفون‌ ها با قیمت های مناسب / معرفی هدفون برای هر بودجه ای

آیا به دنبال هدفون با قیمت مناسب و یا ارزان هستید؟ انواع مختلفی از هدفون در بازار موجود است که ما شما را در انتخاب صحیح هدفون راهنمایی می‌کنیم. حالا، ما نگاهی به هدفون‌های in-ear که کوچکترین، قابل حملترین و ارزانترین نوع هدفون می‌باشند می‌اندازیم.

این نوع هدفون‌ها معمولاً همراه با گوشی هوشمندتان استفاده می‌شود و به خاطر ارزان بودنشان طرفداران زیادی دارند. هدفون‌های in-ear صدای مطلوبی را به شما ارائه می‌دهد و به راحتی برایتان قابل حمل هستند.

در ادامه با آیتیلاگز، انواع مختلف هدفون را برای انواع بودجه‌ها، از اقتصادی‌ترین تا لوکس‌ترینشان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هدفون‌ زیر 15 دلار: Sennheiser CX180

هدفون ارزان قیمت زیر 15 دلار

یکی از پرفروشترین هدفون‌ها Sennheiser CX180 می‌باشد که دارای قیمت بسیار مناسبی از بهترین شرکت تولیدکننده هدفون است. گوشی‌ها به خوبی در گوشتان قرار می‌گیرد و از ایجاد هر گونه نویزی جلوگیری می‌کنند. حذف نویز عالی و صدای باس خوب از ویژگی‌های این هدفون می‌باشند.

کلیپ معرفی این هدفون:

بهترین هدفون زیر 40 دلار: Soundmagic E10S

هدفون زیر 40 دلار مناسب

شرکت Soundmagic یک شرکت نسبتاً جدید در صنعت صدا می‌باشد اما تاثیر بسیار بزرگی در تولید هدفون‌های اقتصادی گذاشته است. مدل E10S این شرکت کاربران بسیاری را به خود جلب نموده است و در این محدوده قیمتی بهترین هدفون موجود در بازار می‌باشد. این هدفون دارای صدای باس عالی و کیفیت بالای دارد. این هدفون با ویژگی‌های مناسب و خوبش بهترین هدفون برای این بودجه است.

کلیپ معرفی این ایرفون:

بهترین هدفون زیر 77 دلار: Rock Jaw Alfa Genus

معرفی هدفون rock jaw

برند انگلیسی Rock Jaw که در تولید صدا متخصص است این هدفون را ارائه داده است. فقط با هزینه‌ای کمتر از 77 دلار سه مزیت اساسی را با هم در اختیار خواهید داشت: باس پیشرفته، صدای بالای عالی و صدای خنثی. به کمک ظاهر چوبی - فلزی این هدفون، ظاهر آن نیز همانند صدایش عالی است.

بهترین هدفون زیر 154 دلار: Fidue A73

بررسی Fidue A73 هدفون یا ایرفونی متفاوت

هدفون Fidue A73 صدایی که تا به حال نشنیده‌اید را پخش می‌کند. این هدفون دو راه انداز متفاوت دارد: یک راه انداز داینامیک که نیمه پایینی محدوده فرکانس را بکار میگیرد و راه انداز متوازن که نیمه بالایی محدوده فرکانس را بکار میگیرد. هر دوی این قسمت‌ها یک صدای باس فوق العاده را تولید می‌کنند. اگرچه این هدفون دارای ظاهر خیلی خوبی نیست ولی اگر به دنبال یک هدفون با کیفیت بالا می‌گردید انتخاب مناسبی است.

هدفون‌ زیر 308 دلار: RHA T20

بررسی هدفون rha

شرکت RHA یک تولیدکننده هدفون اسکاتلندی می‌باشد که هدفون‌هایی با صدای عالی میسازد. این سری از هدفون‌ها با استفاده از سیستم ارتقا صدای خود، اصواتی را در محدوده فرکانسی خاصی افزایش می‌دهند که باعث افزایش کیفیت صدا می‌گردد.

بهترین هدفون بدون در نظر گرفتن قیمت: Sennheiser IE800

SennheiserIE800

اگر شما به دنبال تجربه بی نهایت صدا می‌گردید، بیشتر از این به جستجو نپردازید. هدفون Sennheiser IE800 بهترین و پر جزئیات‌ترین صدای ممکن را با صدای متعادل که قابل قیاس با هیچ صدای دیگری در این محدوده قیمتی نیست به شما ارائه می‌دهد. این هدفون به خوبی ساخته شده است و به طور فوق العاده‌ای خوب کار می‌کند و تجربه بسیار عالی از شنیدن موسیقی برای شما به ارمغان می‌آورد.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.

منبع: ndtv
بخش های مرتبط:
لینک کوتاه:
نام
ایمیل
متن
کپتچا
دریافت خبرنامه آیتیلاگز