نوشته شده توسط:
  1. آیتیلاگز
  2. Gadgets
  3. با چهار فناوری پوشیدنی خاص و جالب توجه آشنا شوید

با چهار فناوری پوشیدنی خاص و جالب توجه آشنا شوید

دانش و فناوری | Gadgets
با چهار فناوری پوشیدنی خاص و جالب توجه آشنا شوید

در دو سال گذشته تکنولوژی و فناوری های پوشیدنی بسیار خبر ساز بوده اند. از حلقه ها و دستبند های پوشیدنی گرفته تا ساعت های بسیار جالب از شرکت های مطرح Apple و Sony. در این پست قصد معرفی فناوری های پوشیدنی خاصی را داریم که کمتر به آن ها توجه می شود.

حلقه هوشمند Ringly

1- حلقه Ringly

این حلقه ی بسیار زیبا که یک سنگ نسبتا قیمتی دارد در واقع مانند یک ساعت هوشمند عمل می کند و با اتصالی که با گوشی شما برقرار می کند قادر است نوتوفیکشن های توییتر، فیسبوک و غیره را به شما اطلاع دهد.

دستبند اعتباری Barclaycard

2- دستبند اعتباری Barclaycard

دیگر لازم نیست با خود پول نقد یا حتی کارت حمل کنید! با بستن این دستبند می توانید به راحتی خرید کنید و نگران گم شدن یا دزدیده شدن  پول خود نباشید.

کلاه ایمنی Skully

3- کلاه ایمنی Skully

این کلاه ایمنی که در سال 2015 وارد بازار شد توانست سرمایه گذاران زیادی را جذب خود کند این کلاه دارای صفحه نمایشگری است که به موتورسوار نمای کاملی از خیابان ها ،دوربین عقب ، نقشه های جی پی اس و... میدهد.

بند تشخیص سلامت خواب Beddit

4- بند تشخیص سلامت خواب Beddit

این فناوری که بدیت نام دارد برروی تخت خواب شما نصب می شود و قادر است که وقتی شما خواب هستید ضربان قلب و تنفس شما را اندازه گیری کند و به شما عمق خوابتان را اطلاع دهد این دستگاه پوشیدنی نیست ولی در ردیف فناوری های قابل پوشیدن قرار می گیرد.

برای بروز ماندن ما را در فیس بوک و گوگل پلاس دنبال کنید.